نصب، راه اندازی و پیاده سازی مایکروسافت سیستم سنتر Microsoft System Center Endpoint Protection 2012

behinrahkar-microsoft system center endpoint protection 2012تامین امنیت موضوعی است که اهمیت آن بر هیچ کس پوشیده نیست. تقریبا همه سازمانها دارای برنامه های منظم و در برخی مواقع یکپارچه ای برای مراقبت از امنیت سازمان خویش هستند. تعیین تنظیمات مناسب برای سیستم ها و بروزرسانی منظم آنها از جمله برنامه هایی است که در حوزه مدیریت امنیت در کلاینت ها به انجام می رسد. در کنار ابزارهای امنیتی مورد استفاده، تشخیص و پاسخ گویی به خطرات بروز کرده و رفع آلودگی از سیستم ها نیز، نقش بسزایی در تامین امنیت دارند.Microsoft System Center Endpoint Protection 2012 که قبلا با نام Forefront Endpoint Protection 2010 شناخته می شد، این دو حوزه متفاوت را در یک زیرساخت مشترک، در اختیار مدیران شبکه قرار می دهد. این ابزار که بر پایه Microsoft System Center Configuration Manager2012 طراحی شده است، کمک می کند که سازمانها مدیریت امنیت کلاینتها را به طرز قابل توجهی افزایش و همزمان این مدیریت را ساده تر نیز کنند.
خدمات شرکت بهین راهکار شامل نصب، راه اندازی، پیاده سازی، آموزش Microsoft System Center Endpoint Protection 2012 می باشد.

 • کنسولی واحد برای مدیریت کلاینت ها و امنیت

  SCEP با استفاده از کنسول System Center Configuration Manager به مدیران شبکه این قابلیت را می دهد که از طریق یک واسط کاربری، سیستم های کلاینت ها را مدیریت و امنیت این دستگاه ها را تضمین کنند. این قابلیت همچنین باعث کاهش پیچیدگی مدیریت کلاینت ها ، بهبود و شفافیت بیشتر گزارشها و آسان تر کردن حل مشکلات کلاینت ها می شود.

  مدیریت Windows Firewall

  2 smallSCEP کمک می کند که فعال بودن Windows Firewall برای تمام کلاینت ها تضمین شود، همچنین به مدیران شبکه کمک می کند که تنظیمات مربوط به Firewall را در کل سازمان مدیریت کنند.

  Engine ضد Malware بسیار قوی

  2 smallSCEP دارای موتوری بسیار قوی برای مقابه با بدافزارها و ویروسها است و با کمترین میزان اشتباه، جدیدترین Malware ها و يا Rootkit ها را تشخیص می دهد همچنین بدلیل استفاده کاملا بهینه از سخت افزار کلاینت ها، در هنگام پویش برای کشف و رفع آلودگی ها، کمترین تاثیر را بر کارایی و سرعت کلاینت ها دارد.

  جایگذاری خودکار Agent های فعلی

  SCEP قابلیت تشخیص و حذف Agent های اکثر آنتی ویروس ها را دارد. این امر به SCEP این امکان را می دهد که به راحتی، به صورت خودکار و بدون ایجاد هیچ مشکلی جایگزینی سیستم محافظتی فعلی سازمان گردد.
  • زیرساختی واحد برای مدیریت کلاینت ها و امنیت
  • تشخیص خطرات به صورت کاملا دقیق و کارآمد
  • استفاده از تکنولوژی تشخیص رفتارهای خطرناک برای جلوگیری از حملات
  • توزیع آسان در بزرگترین سازمانها در سطح Enterprise
  • استفاده از زیرساخت موجود برای مدیریت کلاینت ها به منظور ارسال بسته های امنیتی، به روز رسانی
  • سیستم عامل و ... برای افزایش هرچه بیشتر امنیت
 • شرکت بهین راهکار به عنوان اولین شرکت ایرانی فعال در حوزه مدیریت یکپارچه شبکه با استفاده از ابزارهای Microsoft System Center می باشد. در سال های اخیر این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه متخصصین خود توانسته پروژه های مختلفی را در حوزه مدیریت هوشمندانه شبکه با استفاده از راهکار های نوین در سازمانها مختلف دولتی و خصوصی پیاده سازی کند. در این راستا شرکت بهین راهکار به منظور تامین امنیت سرورها و کلاینت ها، ابزار System Center Endpoint Protection را به سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی پیشنهاد می کند. با توجه به پیچیدگی و حساسیت بالا در حوزه طراحی این محصول، کارشناسان شرکت ابتدا به ارزیابی دقیق سازمان از طریق بازدید، جلسات حضوری و تکمیل فرم های امنیتی پرداخته و بر این اساس طراحی را مطابق با نیاز آن سازمان ارائه می کنند.

محصولات مرتبط
محصولات