آغاز مسابقاتی تحت عنوان بازی‌های سایبری آمریکا

 بخش خصوصی و دولتی آمریکا با همکاری یکدیگر اولین سری از رقابت‌های سایبری تحت عنوان بازی‌های سایبری آمریکا را برگزار می‌کنند.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ مؤسسه ملی استاندارد و فناوری آمریکا (NIST) به‌واسطه برنامه ابتکار ملی برای آموزش امنیت سایبری (NICE) و از طریق همکاری با شرکت بازاریابی و بازی‌های امنیت سایبری کتزی (Katzcy) اولین سری از رقابت‌های سایبری تحت عنوان بازی‌های سایبری آمریکا (US Cyber Games) را آغاز کردند.

این مسابقات در دو بخش باز (US Cyber Open) و دعوت‌نامه‌ای (US Cyber Combine Invitational) برگزار و تا اکتبر سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت.

در رقابت‌های بخش باز متقاضیان از سراسر آمریکا در مدت ۲ هفته با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. شرکت‌کنندگان با تکمیل یک سری از چالش‌های مجازی امنیت سایبری نمراتی را دریافت خواهند کرد. سایر شرایط لازم در این رقابت‌ها این است که شرکت‌کنندگان باید شهروندان ایالات‌متحده بوده و در رده سنی بین ۱۸ تا ۲۶ سال باشند.

در بخش دعوت‌نامه‌ای نیز از ۶۰ شرکت‌کننده دعوت به عمل می‌آید تا طی ۸ هفته در مسابقات و بازی‌های متنوع یادگیری مجازی شرکت کنند. در این مدت قبل از اینکه شرکت‌کنندگان در یک مرحله مقدماتی پیشرفته حضور پیدا کنند، توسط چندین مربی مصاحبه می‌شوند و خود را در معرض یک سری آزمون‌های استعدادیابی قرار می‌دهند.

اولین تیم سایبری آمریکا که قرار است در مسابقاتی بین‌المللی تحت عنوان چالش بین‌المللی امنیت سایبری (ICSC) شرکت کند ۲۰ عضو خواهد داشت که از درون بازی‌های سایبری آمریکا انتخاب خواهند شد. مسابقات چالش بین‌المللی امنیت سایبری قرار است دسامبر امسال در آتن یونان برگزار شود؛ بنابراین افرادی که به‌قصد حضور در تیم سایبری آمریکا در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند باید محدودیت سفر نداشته باشند و همچنین گذرنامه آن‌ها تا سپتامبر ۲۰۲۱ اعتبار داشته باشد.

شرکت‌کنندگانی که برای حضور در این رقابت‌ها انتخاب می‌شوند در زمینه‌های مختلفی ازجمله شناسایی (reconnaissance)، تجزیه‌وتحلیل رمزنگاری، امنیت عملیات، تجزیه‌وتحلیل حوادث امنیتی و حوادث ناشی از نقض قوانین و تجزیه‌وتحلیل بدافزارها، مهارت‌هایی را کسب خواهند کرد.

فراخوان مربیان نیز از روز چهارشنبه آغاز شد و تا اول ژوئن سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت. برگزارکنندگان این بازی‌ها از مدیران دانشگاهی، شرکتی و دولتی دعوت می‌کنند تا به‌صورت کاملاً داوطلبانه برای عضویت در تیم مربیگری سایبری ایالات‌متحده در سال ۲۰۲۱-۲۰۲۲ درخواست دهند.

جسیکا گلیک مدیرعامل شرکت کتزی گفت:

ما علاقه بسیار زیادی به بازی‌های سایبری داریم. ما به این رقابت‌ها به‌عنوان یک رویداد نمی‌نگریم بلکه ابزاری اساسی برای رشد شایستگی نسل بعدی استعدادهای امنیت سایبری ما هستند.

منبع : سایبربان

انتشار نشانی ۴ میلیون ایمیل سرقت شده توسط بات نت E...
جمع آوری اطلاعات بیومتریک کاربران در مکزیک جنجال ب...

مطالب مرتبط

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://behinrahkar.com/